Pārgājienu apraksts

 

PĀRGĀJIENI ZIRGU MUGURĀS

2 dienu pārgājiens
3 dienu pārgājiens

Divu līdz trīs dienu pārgājieni zirgu mugurās tiek organizēti Krāslavas novada aizsargājamo ainavu apvidū “Augšdaugava” un dabas parkā „Daugavas loki”. Cenā ietilpst gida – instruktora pavadība, zirgs ar ekipējumu, nakšņošana, ēdināšana, vienu vakaru pirts. Pēc viesu vēlmēm programma var tikt kombinēta ar laivu braucieniem vai plostu. Maksimālais grupas lielums – 13 personas, minimālais – 2 personas. Var jāt arī viena persona, bet tad jāņem vērā nianse, ka jāmaksā ir dubulta maksa.

Ko ņemt līdzi: normālas drēbes izjādēm, kuras jūs parasti izmantojat, nav nekādu speciālu prasību – ērtas bikses (džinsu bikses neiesakām) un slēgti apavi, labāk zābaki, taču derēs arī sporta apavi vai ērtas kurpes, stulmus izsniedzam. Ja laika prognoze rādās uz lietu, lūdzu, ņemiet līdz plānos lietus tērpus. Ja vēlaties vilkt ķiveri, iedosim, vai, lūdzu, ņemiet līdzi savu!

Lūdzu, ņemiet līdzi pases!
 

2 DIENU PĀRGĀJIENS

1) Pārgājiena standarta variants
Augšdaugava un dabas parks “Daugavas loki”

Distance ap 15 km

1. diena
15.00-16.00 – ierašanās zirgu sētā “Klajumi”
16.00 – izjāde dabas parka „Daugavas loki” Zvainieku lokā, „Klajumu” mājas – „Ganiņi”, “Krasti” (celta 1916. g.), Ķemeri” (celta 1932. g.)
19.00 – vakariņas, nakšņošana, pastaiga pa „Klajumu” Odu taku, pirts

2. diena
9.00 – brokastis
10.00 – izjāde dabas parka “Daugavas loki” Zvainieku lokā
12.00 – pusdienas un izbraukšana

Cena vienam cilvēkam – 125 eiro/1 pers. (min. 2 dalībnieki). Var būt viens dalībnieks, tad ir jārēķinās ar dubultu maksu. Atlaižu nav.
 

2) Pārgājiena 2 dienu EXTRA variants (ar ilgāku jāšanu un iekļautiem minimāliem rikšiem, lēkšiem, ja ir vēlēšanās)
Distance ap 25 km
Ekskluzīvs 2 dienu pārgājiens dabas parka “Daugavas loki” Zvainieku un Priedaines lokos. 3-4 h zirga mugurā katru dienu. Kaplavas kultūrvēsture. Neaprakstāmi skaistas Daugavas loku ainavas. Zirgi pieguļā un nakšņošana pēc izvēles – teltīs vai romantiskā simtgadīgā “Krastu” mājā Daugavas krastā. Vakariņas un brokastis, gatavotas uz ugunskura, smaržīga kafija, lūkojoties Daugavas plūdumā. Lauku pirtiņa. Otra pieturvieta pie Priedaines skatu torņa. Izjāde pa Krāslavas Priedaini. Un mājupceļš.

1. diena
15.00 – ierašanās zirgu sētā “Klajumi”, iepazīšanās ar saimniecību, ieskats tās vēsturē
15.30 – izjāde, vakariņas, nakšņošana “Klajumu Krastu” mājā, pirtiņa

2. diena
9.00 – brokastis
10.00 – izjāde pa spirdzinošiem jaukto koku un priežu mežiem, apstāšanās pie Priedaines skatu torņa, noslēgumā – vieglas pusdienas

Šajā maršrutā var paņemt makšķeri, peldkostīmu. Ja vēlaties gulēt teltīs, jābūt līdzi savai teltij, guļammaisam un personīgajām lietām nakšņošanai. Mēs nodrošinām tikai nakšņošanu brīvdienu mājā “Krasti”, kur ir gultasveļa un dvieļi.

Cena vienam cilvēkam – 200 eiro/1 pers. (min. 2 dalībnieki), ja ir vismaz 3 dalībnieki – 150 eiro/1 pers. Var būt viens dalībnieks, tad ir jārēķinās ar dubultu maksu. Atlaižu nav.

3 DIENU PĀRGĀJIENS

Dabas parks “Daugavas loki” un Sēlijas pakalni
Distance ap 30 km

1. diena
15.00-16.00 – ierašanās zirgu sētā “Klajumi”, iepazīšanās ar saimniecību, ieskats tās vēsturē
16.00-18.00 – izjāde dabas parka „Daugavas loki” Zvainieku lokā, “Klajumu” mājas – “Ganiņi”, “Krasti” (celta 1916.g.), Ķemeri” (celta 1932.g.)
19.00 – vakariņas, nakšņošana, pastaiga pa „Klajumu” Odu taku

2. diena
9.00 – brokastis
10.00-14.00 – izjāde dabas parka “Daugavas loki” Priedaines lokā ar pikniku pie Daugavas un Priedaines skatu torņa. Uzkāpšana 32 m augstajā skaitu tornī. Izjāde pa Krāslavas pilsētas Priedaines pusi Daugavas kreisajā krastā. Multinacionālās apbūves apskate. Suņi un cilvēki.
19.00 – vakariņas, pirts, nakšņošana

3. diena
9.00 – brokastis
10.00-12.00 – izjāde parka “Daugavas loki” Zvainieku lokā
12.00 – vieglas pusdienas un izbraukšana

Cena vienam cilvēkam – 210 eiro/1 pers. (min.2 dalībnieki). Var būt viens dalībnieks, tad ir jārēķinās ar dubultu maksu. Atlaižu nav.
 
P.S.  Brīvajā laikā varam organizēt keramiķu un ārstniecības augu audzētāja, Slutišķu vecticībnieku sādžas, Dinaburgas pilsdrupu, pils maketa un Vasargelišķu skatu torņa apmeklējumus. Var pasūtīt pirtnieku, masāžu un stabulnieku. Šajā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām.

One Trackback