Ēdināšana

Ēdināšana (Latgales kulinārā mantojuma ēdieni)

“Klajumos” var izgaršot Latgales Kulinārā mantojuma ēdienus, kas gatavoti no zināmas izcelsmes, vietējiem produktiem. Saimniece Ilze Stabulniece 2017.gadā ir kļuvusi par Latvijas TV1 Kulinārā šova “Īstās latvju saimnieces” laureāti. Šobrīd “Klajumu” ēdienkartē ir populāri šovā gatavotie “guļbešnieki”, pildītas kartupeļu klimpas un klimpiņas, dārzeņu un sēņu, gaļas un zivju sautējumi, jaunlopa rullīši un līdakas bumbas. Zirgu sētai piederīgie, iecienītie auzu pārslu cepumi, melleņu ķiļķēni, biezpiena “pončiki”, medus un drupaču kūkas nodrošina te Latgales Kulinārā mantojuma saldo garšu.

kekis2

“Klajumu” ķēķa piedāvājums

  • Brokastis (minimums 2 personām) – 10 EUR/no personas
  • Pusdienas / vakariņas (minimums 2 personām): 3 ēdieni (zupa, pamatēdiens, deserts) – 20 EUR/no personas; 5-10 gadu veciem bērniem (1/2 porcija) – 10 EUR; bērniem līdz 5 gadu vecumam – bez maksas

Lielākām grupām iespējama atlaide.

Ēdienreižu rezervācija ir vēlama vismaz diennakti iepriekš, vēlams rakstiski īsziņas formā (tel. 29472638).

Ēdienkarte.pdf

brokastis
pusdienas
deserti
uzkodas

galds2iekartojums
galds aragalds3_2
galds6kamins compgalds5

zupagailenesdarzeni

zivs

creme brulesaldais2saldais3
katls araa2

ilze desas

Piedāvājam arī lauku virtuvi un korporatīvo pasākumu un svinību organizēšanu.

9439

ĪPAŠI NOSACĪJUMI SUŅIEM
Suņi, kas ieradušies “Klajumos” atbalsta sniegšanai cilvēkiem ar funkcionāliem ierobežojumiem – kā pavadoņi cilvēkiem ar redzes ierobežojumiem vai asistenti cilvēkiem ar kustību, dzirdes vai garīga rakstura ierobežojumiem, DRĪKST ATRASTIES VISĀS TELPĀS, IESKAITOT ĒDAMZĀLI, BEZ MAKSAS.